444 36 14

444 36 14

SAKARYA BUDERUS TEKNİK SERVİSİ

BUDERUS

KOMBİ BAKIMI ve TAMİR SERVİSİ

SAKARYA

BUDERUS TEKNİK SERVİSİ
 • GEZİCİ SERVİS

  Sakarya'nın her noktasında 7/24 destek alabileceğiniz bir servis var. Kombi Servisi olarak her an hizmetinizdeyiz. Bir telefon ile bize ulaşıp güven hissedebileceğiniz güleryüzlü ekibimizi ayağınıza kadar gönderir ve tüm sorunlarınızı hallederiz.

  DEVAMI
 • KOLAY ÖDEME

  Kombi Servisi olarak öncelikli hedefimiz hiç kuşkusuz müşteri memnuniyetidir. Servis işleminin ardından ödemelerinizi nakit olarak yapamıyorsanız hiç telaş etmeyin. Mobil pos ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

  DEVAMI
 • 7/24 DESTEK

  7/24 telefonla bize ulaşabilir buderus ile ilgili destek alabilirsiniz. Sorunlarınız için servis talebinde bulunabilirisiniz.


  444 36 14

  DEVAMI

HOŞGELDİNİZ


Sakarya Kombi Servisi olarak Buderus teknik servisi servis hizmetini Sakarya'nın tüm mahallelerinde sunmaktayız. Kombi servisi, Kombi kart tamiri, Kombi bakımı, Kombi arıza onarımı ve Kombi parça değişim hizmeti vermekteyiz.

Sakarya'nın hemen hemen bir çok mahallesinde, yılların birikimi ve tecrübeli teknik ekip ile sürekli hizmetinizdeyiz.

Bir telefonla yanınızdayız. 444 36 14 - numaralı telefonlardan bize ulaşarak, buderus teknik servis hizmetini alabilirsiniz. Sakarya'nın her bölgesini ağ gibi saran güçlü teknik ekibi bünyesinde barındıran buderus teknik servisi her geçen gün daha da güçlenmekte, siz değerli müşterilemize daha iyi hizmeti hedeflemektedir.

BUDERUS SERVİS HİZMETİ

Sakarya'un bİr çok İlçesİnde süreklİ hİzmetİnİzdeyİz.

Kombi Servisi olarak buderus teknik servis hizmetini Sakarya'nın hemen hemen tüm ilçeler ve mahallelerinde sunmaktayız. Kombi servisi, Kombi kart tamiri, Kombi bakımı, Kombi arıza onarımı ve Kombi parça değişim hizmeti vermekteyiz.

Buderus ilgili sorunlarda, veya bakım günü geldiğinde telaş etmeyin. Hemen arayın! ve size en yakın servisimizi yönlendirelim. Buderus ilgili tüm sorunlarda size yardımcı olalım.
444 36 14